Ontmoet het team

Zes makelaars die gekwalificeerd zijn bij het NVM (Nederlandse Vereniging voor Makelaars)
60+ jaar ervaring in de verkoop en aankoop van een breed scala aan vastgoed en projecten, reeds bestaand en die in de nabije toekomst worden gebouwd
We hebben een uitgebreide kennis van verschillende buurten in Amsterdam, Amstelveen en omgeving
Actief betrokken bij zowel verhuur als taxaties van vastgoed
Wij richten ons op alle segmenten van de markt.

 

Joan Dik

Register Makelaar Taxateur
Telefoon: +31 20-215 99 88
Mobiel: + 31 6-184 407 05
E-mail: joan@von-poll.nl


Willem Jan Romeijn

Register Makelaar Taxateur
Telephone: +31 20-215 99 88
Mobiel: +31 6-260 609 10
Email: willemjan@von-poll.nl


Marie-Christine Lodewijk

Register Makelaar Taxateur
Telefoon: +31 20-215 99 88
Mobiel: + 31 6-438 532 28
E-mail: marie-christine@von-poll.nl


Teun van Esch

Kandidaat Makelaar
Telefoon: +31 20-215 99 88
Mobiel: + 31 6-149 939 40
E-mail: teun@von-poll.nl


Cecile Smits van Oyen

Kandidaat Makelaar
Telefoon: +31 20-215 99 88
Mobiel: + 31 6-222 435 43
E-mail: cecile@von-poll.nl


Elisabeth van Zijverden

Register Makelaar Taxateur
Telefoon: +31 20-215 99 88
Mobiel: + 31 6-509 697 58
E-mail: elisabeth@von-poll.nl


Sianne de Stucklé

Office Manager
Telefoon: +31 20-215 99 88
E-mail:  sianne@von-poll.nl


Tess Patterer

Office Manager
Telefoon: +31 20-215 99 88
E-mail:  tess@von-poll.nl